h1

Kobieta
La Gabrielle

Inspiracją są dla nas wszystkie kobiety. Każdego dnia mijamy Was na ulicach, oglądamy Was na wielkim ekranie i czytamy o Was w naszych ulubionych książkach. Kobieta La Gabrielle to kobieta świadoma swojej kobiecości, pewna siebie oraz oryginalna. Pragniemy łączyć trendy z wyjątkową jakością, tak aby nasze produkty służyły przez wiele lat. Kochamy kobiety i dla nich pragniemy tworzyć.

h3

Historia
marki

Początkiem naszej marki był multibrandowy butik w Warszawie oferujący wysokiej jakości produkty sprowadzane z Włoch. Od 2016 roku La Gabrielle tworzy autorskie kolekcje produktów. La Gabrielle to przede wszystkim najwyższej jakości certyfikowane tkaniny takie jak wełna, kaszmir, jedwab czy też bawełna z recyklingu.

h2

Made in
Poland

Każdy projekt tworzymy dla Was od podstaw w naszym warszawskim atelier we współpracy z lokalną szwalnią. Wszystkie kolekcje powstają w nakładach limitowanych. Starannie wybieramy dostawców tkanin, tak aby łączyć oryginalność z najwyższą jakością. Nasze swetry produkowane są w Polsce z włoskiej przędzy premium.

STAY WITH US

Dołącz do #LaGabrielle i otrzymaj 10% zniżki na swoje pierwsze zamówienie

b1

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 999zł

b2

Bezpieczne płatności

VISA, MasterCard, JCB, POLCARD, PBK Styl lub inną akceptowaną przez PayU

b3

Zwroty

14 dni na dokonanie zwrotu od otrzymania przesyłki